ClickCease Akü Park - Sincan Akü | Etimesgut Akü | Akü Fiyatları

BLOG

 • Şaşmaz da Yenilikçi Bir Akü AKÜPARK

  Şaşmaz oto sanayi Ankara'nın oto tamir konusunda en çok kullanılan yerlerinden birisidir. Bölgede, günde binlerce araç çeşitli sebeplerden tamir görmektedir. Bu tamir esnasında birçok aracın aküsü zayıfladığı için bitiyor ve takviye ile çalıştırılıyor. Zayıflayan aküler  kısa sürede içinde şoförler için sıkıntı çıkarmaya devam ediyor. Bu sebepten "AKÜPARK" olarak Şaşmaz akü servisimiz ile şaşmaz bölgesinde hızlı ve uygun fiyata akü teslimatı ve montajı yapıyor sizleri mağduriyetten kurtarıyoruz. Sizlerde bu servisimizden yararlanmak için bir telefon uzağınızdayız. 

  DEVAMINI OKU
 • Ankara Akü İhtiyacını Bizden Karşılıyor

  Ankara'da her gün milyonlarca insan ve bir okadar da araç gerek iş için gerek kişisel ihtiyaçlar için trafiğe çıkmaktadır. Bu oluşan yoğun trafiğe araçların ve insanların dayanması bir hayli zor hale geliyor. 


  Araçlarımızın elektrik ihtiyacını karşılayan aküde bu oluşan yoğun trafikten etkilenen parçalardan birisidir. İnsanlar bu sebeplerden dolayı yolda kalıyor ve ihtiyaç anında büyük problemlere sebebiyet verebiliyor. Böyle bir durumda aküyü alabilmek için dükkanlara gitmeside zorlaşıyor. Takviye yapmak için her an başka bir araç bulmakta mümkün olmuyor. Bu zamanlar da işin içinden çıkmak maalesef ki saç yoldurtan bir hal haline gelir. Aküpark olarak bu durumlarda siz müşterilerimize bir telefon uzaklığındayız. "AloAlü" hizmetimiz sayesinde aradığınız lokasyona en kısa sürede akünüzü getirip takıp çalışır halde size teslim ediyoruz. Hem uzman kadromuzun güvenle taktığı akünüz sayesinde sorunsuz bir şekilde kullanımınıza devam ediyorsunuz hemde elinizi dahi değmenize ve uzak akü dükkanlarına gitmenize gerek kalmıyor. Ankara akü ihtiyacını en kısa sürede en uygun fiyatlara karşılasın diye başlattığımız hizmetimiz sayesinde binlerce insana kısa sürede ulaştık ve binlerce memnun müşteri kitlesi oluşturduk. En uygun fiyat ve en hızlı akü teslimatı ve montajı garantisini sizlere sunmak için her gün daha çok çalışıyoruz. 


  "Ankara akü ihtiyacını bizden karşılıyor" sloganımız ile Sincan'da Yenikent gibi uzak noktalardan başlayıp Yenimahalle, Çankaya, Keçiören, Mamak, Kızılay, Etimesgut gibi daha birçok ilçeye en hızlı akü teslimatını gerçekleştiriyoruz. AloAkü ile Ankara akü ihtiyacını bir telefonla karşılıyor.

  DEVAMINI OKU
 • Ankara'nın Tüm İlçelerine Güleryüzlü Akü Hizmeti

      Akü, aracın çalışması için gerekli  enerjiyi sağlayan, enerjiyi depolama özelliğine sahip ihtiyac anında gerekli enerjiyi gerekli birime sağlayan parçadır. Akünün genel amacı marş motorunu, doğru akım devrelerini, ateşleme ve ışık alıcılarını beslemektir. Araç park halindeyken far,sinyal,radyo gibi donanımların açık unutulması akünün bitmesinin en başlıca sebeplerindendir. Bunun yanı sıra akülerinde diğer elektronik aletler gibi ömrü vardır ve bu ömür kullanım şekline göre artıp azalabilir.

       Akülerin kullanım sürelerinin dolması yani akünün bitmesine 2 farklı çözüm getirilebilir. Birincisi; aracı vurdurarak veya takviye yaparak çalıştırmak. Bu yöntemler araca kısa süreli enerjiler sağlayarak çalışmasını sağlar ancak aracın hayati parçalarına kalıcı zararlar verebilir ve yüksek maliyetli tamir işlemi gerektirebilir. İkinci yöntem ise araç aküsü değiştirmektir. akupark.com.tr olarak sizlerin bu sorunlardan en kısa sürede kurtulmanız için "aloakü" servisimizi hayata geçirdik. Ankara içinde aküyü adresinize kadar getirip ücretsiz şekilde montajını yapıyoruz. Sincan akü denince akla ilk gelen markalardan birisi haline gelmemizde, müşteri memnuniyeti ve güleryüzlü hizmet anlayışımızın büyük payı olduğuna inanıyoruz. Ankara'nın Etimesgut, Çanyaka, Yenimahalle, Keçiören, Akyurt, Evren, Altındağ, Gölbaşı, Kazan, Mamak, Pursaklar ve diğer tüm ilçelerine 7/24 akü teslimatımız mevcuttur. Akünüzü kapınıza kadar getirip ücretsiz montajını yapmamız için numaralarımızdan bizlere ulaşmanız yeterli.

  DEVAMINI OKU
 • JEL AKÜ NEDİR?

      İkiye ayrılan akülerin içeriğindeki kuru tip akülerden olan jel akülerin çalışma mantığı diğerlerine oranla farklıdır. Çünkü jel akü modellerinde elektrolitler jel içine hapsedilmektedir.

      Çok düşük sıcaklıklarda bile normal akülere oranla çok daha iyi performans gösteren bu aküler, verimlilik açısından oldukça ön planda yer almaktadır. Bakımsız tip aküler arasında yer aldığı için, hiçbir şekilde su ya da benzeri materyaller ilave edilmeden kullanılır. Bu akü biçimleri, daha rahat bir tercih için önemli detayları da beraberinde getirdiği için, jel akünün tercih nedenleri ve kullanım amaçları da bariz ortada yer alır.

       Bir de en önemli detay şudur. Sulu normal akülerde kullanılabilecek olan akü seviyesi, maksimum %50dir. Bu derece genellikle çok düşük seviyelerde artırılabilir. Ama jel destekli akülerde durum daha farklıdır. Jel destekli aküler %80 civarında kullanılabilir alan yaratmaktadır bizlere. Ortalama 100 Ah’ değerinde sulu bir aküden 50 Ah kapasite alabiliyorken, aynı değerde sunulan jel destekli akülerde ise 80 Ah derecesinde bir kapasite kullanmış oluyoruz.

       Tabi yalnızca bu da değil. Jel aküler, sulu akülere göre daha fazla çevirme özelliğine ve ömrüne sahiptir. Sulu akülere oranla 4 ya da 5 kat daha dayanıklı olan jel aküler, ortalama 450 kere şarj ve deşarj edilebilir. Ama sulu akülerde durum daha farklıdır. Ortalama 100 kere şarj ve deşarj etmenizi sağlayan sulu aküler, jel akülere göre çok daha düşük kapasiteye ve kullanım ömrüne sahiptir.

       Teknelerde, karavanlarda, golf arabalarında ve daha pek çok önemli yerde jel akülerin kullanılmasının en büyük sebebi de budur.

  DEVAMINI OKU
Scroll